رنگ قالب

 تنظیمات »قالب سایت » تنظیمات رنگ قالب

تنظیمات رنگ قالب : قابلیت رنگ بندی به شما این امکان را می دهد که بسته به موضوع کنفرانس خود رنگ مورد علاقه تان را برای تمام المان های سایتتان انتخاب نمایید و آنگونه که تمایل دارید سایت کنفرانس خود را شخصی سازی نمایید. 

رنگ بندی : تی پی بین

به منظور اعمال تغییرات رنگ قالب، ابتدا بر روی باکس رنگ المان مورد نظر کلیک نمایید. سپس باکس تغییر رنگ المان مورد نظر باز خواهد شد. 2 روش برای تغییر رنگ المان وجود دارد.1 - استفاده از کد رنگ 2- استفاده از رنگ های آماده سامانه

  1. استفاده از کد رنگ : در صورت آشنایی با کد های هگز و یا با استفاده از سایتهایی مانند materialui کد رنگ خود را انتخاب و سپس در فیلد مورد نظر قرار داده و دکمه ثبت را بزنید. به همین راحتی رنگ المان سایت شما تغییر می کند. ما در اینجا به عنوان نمونه کد رنگ FF5722 # را برای المان رنگ پس زمینه باکس بالا انتخاب و اعمال می نماییم. ( تصویر شماره 2 )
  2. استفاده از رنگ های آماده سامانه : در صورت عدم آشنایی با کدهای هگز، سامانه این امکان را برای شما فراهم نموده است تا با استفاده از رنگ های بصری آماده قالب همایش خود را شخصی سازی نمایید. ما در اینجا به عنوان نمونه  رنگ قرمز را برای المان رنگ متن باکس بالا انتخاب و اعمال می نماییم.( تصویر شماره 3 )

 

رنگ بندی : تی پی بین

 تصویر شماره 2 

 

رنگ بندی : تی پی بین

 تصویر شماره 3 

 

تیم طراحی تی پی بین متشکل از گرافیست های مجرب، آماده ارائه مشاوره ، طراحی و راه حل های گرافیکی برای رویداد شما می باشند.