سایر تنظیمات

 تنظیمات » پنل کاربران » سایر تنظیمات

 

در این قسمت ادامه تنظیمات که عموما بصورت کارکترهای عددی و حرفی می باشند آورده شده است که تمامی فیلدهای آن را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

 

سایر تنظیمات : تی پی بین

 

  1. حدااکثر تعداد کاراکتر در متن چکیده: دبیرخانه رویداد می تواند با توجه به استانداردهای مربوط ویرایش مقالات اقدام به محدود سازی تعداد کاراکترهای چکیده مقالات نماید. این محدودیت در هنگام ثبت مقاله و وارد کردن چکیده مقالات در قسمت کاربران وبسایت اعمال می گردد. تعداد کاراکتر عبارت است از تعداد حروف، فاصله ، نقطه و هر کاراکتر دیگر می باشد که معمولا استاندارد این قسمت 1000 کاراکتر است. 
  2. حداکثر حجم آپلود به کیلوبایت : این محدودیت برای مدیریت هر چه بهتر فضای وبسایت و همچنین مدیریت ارسال فایل مقالات از طرف کاربر می باشد. تجربه به ما ثابت کرده است که در صورت اعمال نکردن این محدودیت، بعضی از کاربران اقدام به ارسال مقالاتی با حجمی بیش از 20 مگابایت می کنند.
  3. امتیاز مورد نیاز برای ارائه پوستر : پس از تایید نهایی مقاله توسط داوران، آنها می توانند برای مشخص کردن نوع ارائه مقاله به آن از طریق فرم امتیاز دهی، به هر مقاله امتیاز دهند. میانگین امتیازات توسط داوران باعث می شود که نوع ارائه مقاله ( پوستر، چاپ در مجموعه مقاله و شفاهی ) مشخص گردد. برای مشخص کردن بازه امتیازات از این فیلد و فیلدهای شماره 4 و 5 استفاده خواهد شد.
  4. امتیاز لازم برای ارائه مجموعه مقالات 
  5. امتیاز مورد نیاز برای ارائه شفاهی 
  6. پیشوند کد مقالات: به منظور مدیریت هر چه پویاتر و مناسبتر مقالات، سامانه تی پی بین این امکان را به شما می دهد تا پسوند فایل مقالات و همچنین کد آنها را مشخص نماید. در اینجا پسوند TPBIN انتخاب شده است.
  7. تعداد داوران در انتخاب تصادفی: بسته به وسعت رویداد، تعداد داوران  و همچنین تعداد مقالات ارسال شده، سامانه مدیریت کنفرانس های تی پی بین این امکان را فراهم نموده است تا سیستم بصورت اتوماتیک داوران را به مقالات اختصاص دهد. به همین منظور برای مشخص کردن بازه تعداد داوران در انتخاب تصادفی این فیلد تعبیه شده است که ما برای این منظور و به عنوان مثال تعداد داوران تصادفی را 2 در نظر گرفته ایم.
  8. هزینه ثابت شرکت در کنفرانس : همانگونه که از عنوان این فیلد مشخص است، هزینه ثابت شرکت در کنفرانس از این قسمت اعمال می گردد. لازم به ذکر می باشد که مقدار عددی این فیلد بصورت ریال وارد گردد. 
  9. درصد تخفیف کلی : دبیرخانه رویداد بسته به نیاز خود می تواند یک درصد تخفیف کلی برای تمامی کاربران اعمال نماید . برای این منظور دبیرخانه رویداد با وارد کردن مقدار عددی درصد تخفیف در این فیلد، درصد تخفیف کلی برای تمام کاربران  را اعمال نماید.
  10. درصد تخفیف مقاله دوم به بعد : دبیرخانه رویداد برای محققینی که تعدا مقالات آنها بیشتر از یک عدد است، می تواند تخفیفات مورد نظر را از طریق این فیلد اعمال نماید.

سایر تنظیمات : تی پی بین